Kıdem tazminatına hak kazanmak için çalışılması gereken asgari süre ne kadardır ?

Kıdem tazminatına hak kazanmak için 1475 sayılı İş Kanunun 14. maddesine göre ( Mülga olan bu kanunun bu maddesi yürürlüktedir) o işyerinde en az BİR YIL çalışılması gerekmektedir.

Konu İle İlgili Benzer Sorular:




Yazan: